Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Přísl. k aktivním síť.prvkům

D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m

Přidat do oblíbenýchD-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu176016
Part numberDEM-311GT
EAN produktu790069248153
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:D-Link
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
1677 Kč
Vaše cena bez DPH
1073.55 Kč
Vaše cena včetně DPH
1299 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m
- Mini GBIC to 1000BaseSX Multi-mode Fiber Transceiver
- Distance up to 550m
- Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots

Multi-mode Fiber Transceiver (550 m)
DEM-311GT
- 1000BASE-SX port (IEEE 802.3z standard)
- Duplex LC connector
- Full duplex operation
- 802.3x flow control support
- Fiber type: 50um or 62.5um multi-mode fiber up to 550 m
- Wave length: 850nm
- Power support: 3.3V
- Hot pluggable
- Class 1 laser product complies with EN 60825-1
- TTL signal detect indicator.
Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je1299Kč  s dph
Váš e-mail