Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery a zálohování
  4. Ostatní originální přísl. k serverům

HPE 50m Multi-mode 50u LC/LC Optical Cbl

Přidat do oblíbenýchHPE 50m Multi-mode 50u LC/LC Optical Cbl
Typ příslušenství:Ostatní.

Kód produktu1417243
Part numberQ0G69A
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
7404 Kč
Vaše cena bez DPH
4711.57 Kč
Vaše cena včetně DPH
5701 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
HPE 50m Multi-mode 50u LC/LC Optical Cbl.
Typ příslušenství: Ostatní
Aktuální cena produktu je5701Kč  s dph
Váš e-mail