Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Solarix Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S

Přidat do oblíbenýchSolarix Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
SXAD-SC-PC-OM2-S</br>Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní.

Kód produktu10101392
Part number70212115
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobce:Solarix
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
15 Kč
Vaše cena bez DPH
7.44 Kč
Vaše cena včetně DPH
9 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Adaptér SC MM OM2 simplex


Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní


Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Spojka
Typ konektoru: SC
Aktuální cena produktu je9Kč  s dph
Váš e-mail