Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Konvertory

TP-Link TL-FC311A-20 [Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km]

Novinka
Přidat do oblíbenýchTP-Link TL-FC311A-20 [Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km]
Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km.

Kód produktu438544
Part numberTL-FC311A-20
EAN produktu6935364072919
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobce:TP-link
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
745 Kč
Vaše cena bez DPH
513.22 Kč
Vaše cena včetně DPH
621 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
TL-FC311A-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenost 20km se single-mode (9/125um) optickým vláknem zakončeným jedním SC konektorem. Vlnová délka je 1550/1310nm (Tx/Rx) a pro správnou funkčnost je potřeba mít na protější straně nejlépe model TL-FC311B-20, který má opačné Tx a Rx než tento model.
Obsah balení:
Konvertor
Napájecí adaptér 5V / 0.6A
.
Technologie konvertoru: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Konvertor dle typu: LAN/optika singlemode
Aktuální cena produktu je621Kč  s dph
Váš e-mail