Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
  1. Hlavní stránka
  2. IT

IT

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LCTyp příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
2 170 Kč
s DPH
Zyxel SFP10G-LR 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connectorTyp příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
9 684 Kč
s DPH
Zyxel SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connectorTyp příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
4 849 Kč
s DPH
Zyxel SP350E One-click Printer at HotSpot UAG4100, 1x LANTyp Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge.
10 281 Kč
s DPH
Zyxel UAG2100 e-license SMS TicketingTyp příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům.
9 489 Kč
s DPH
Zyxel UAG4100 e-license update from 8 to 16 APs managed by WiFi controllerTyp příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům.
9 489 Kč
s DPH
Zyxel UAG5100 e-license 1 year Content FilteringTyp příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům.
2 976 Kč
s DPH
Zyxel UAG5100 e-license 1 year for Application Mgmt functionTyp příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům.
5 694 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Zyxel USG20-VPN Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), 5x SSL, 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB portTyp zařízení:Firewall; Zabezpečení:Základní/Firewall, VPN; Počet portů:1xWAN, 1-8x LAN.
7 392 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Zyxel USG20W-VPN Wireless AC Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), 5x SSL, 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USBTyp Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n; Připojení externí antény.
8 186 Kč
s DPH
Zyxel Vantage CNM - 10 device access (Windows)Pro koho je licence určena:Komerční; Jazyk:Anglický; Způsob licencování:Plná verze.
34 031 Kč
s DPH
Zyxel Vantage CNM - 25 device access (Windows)Pro koho je licence určena:Komerční; Jazyk:Anglický; Způsob licencování:Plná verze.
50 070 Kč
s DPH