Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  MikroTik

MikroTik

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka1234...26
MikroTik SAW30-240-1200GR2A, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektorNapájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektor.
252 Kč
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
855 Kč
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
855 Kč
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC
855 Kč
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
855 Kč
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC
855 Kč
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC
855 Kč
s DPH
MikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradní napájecí zdroj pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RMMikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradní napájecí zdroj pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RM.
429 Kč
s DPH
MikroTik 24V4APOW - 24V, 4A náhradní napájecí zdroj pro CCR1016 a CCR103624V, 4A náhradní napájecí zdroj pro CCR1016 a CCR1036.
712 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 48V2A96W - napájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabelnapájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabel.
961 Kč
s DPH
MikroTik ACGPSA - GPS anténa s SMA konektoremGPS anténa s SMA konektorem.
180 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik ACSMAUFL Pigtail, 15cm, U.FL - SMA FemaleMikroTik ACSMAUFL Pigtail, 15cm, U.FL - SMA Female.
177 Kč
s DPH
Stránka1234...26